Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRYeni Başlayanlar İçin Fall Guys: Ultimate Knockout Rehberi//oyungezer.com.tr/haber/yeni-baslayanlar-icin-fall-guys-ultimate-knockout-rehberi/detayBora Tolga Türksoy2020-08-08 14:00:00Bir Hafta Boyunca Steam'de Borderlands 3 Oynamak Bedava//oyungezer.com.tr/haber/bir-hafta-boyunca-steamde-borderlands-3-oynamak-bedava/detayEser Güven2020-08-07 17:28:00Dingodile, Crash Bandicoot 4: It's About Time'da Oynanabilir Karakter Olacak//oyungezer.com.tr/haber/dingodile-crash-bandicoot-4-its-about-timeda-oynanabilir-karakter-olacak/detayEser Güven2020-08-07 17:05:00Temtem, PS4 ve Xbox One'ı Es Geçerek Yeni Nesil İçin Çıkacak//oyungezer.com.tr/haber/temtem-ps4-ve-xbox-onei-es-gecerek-ps5-ve-xbox-series-xe-gelecek/detayEser Güven2020-08-07 16:43:00Apex Legends'ın Altıncı Sezonu, Yeni Crafting Sistemi İle Gelecek//oyungezer.com.tr/haber/apex-legendsin-altinci-sezonu-yeni-crafting-sistemi-ile-gelecek/detayMert Gökhan2020-08-07 16:20:00Captain Marvel 2'nim Yönetmeni Belli Oldu!//oyungezer.com.tr/haber/captain-marvel-2nim-yonetmeni-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2020-08-07 16:00:00Braid: Anniversary Edition, 2021'de Güncel Ve Yeni Nesil Konsollarda Çıkış Yapacak//oyungezer.com.tr/haber/braid-anniversary-edition-2021-yilinda-guncel-ve-yeni-nesil-konsollarda-cikis-yapacak/detayMert Gökhan2020-08-07 15:45:00Serious Sam 4'ün Çıkış Tarihi Ertelendi//oyungezer.com.tr/haber/serious-sam-4un-cikis-tarihi-ertelendi/detayMert Gökhan2020-08-07 15:23:00Donanım İnceleme - XPG Levante//oyungezer.com.tr/haber/donanim-inceleme-xpg-levante/detayTuğbek Ölek2020-08-07 15:00:00Epic Games Store'un Verdiği Oyunların Toplam Parasal Değeri Ne Kadar?//oyungezer.com.tr/haber/epic-games-storeun-verdigi-oyunlarin-toplam-parasal-degeri-ne-kadar/detayEser Güven2020-08-07 14:40:00Remnant From the Ashes, Önümüzdeki Hafta Epic Store'da Bedava//oyungezer.com.tr/haber/remnant-from-the-ashes-onumuzdeki-hafta-epic-storeda-bedava/detayEngin Vural2020-08-07 14:15:00Alan Wake, Control'ün İkinci Genişlemesi AWE'de Göründü//oyungezer.com.tr/haber/alan-wake-controlun-ikinci-genislemesi-awede-gorundu/detayEser Güven2020-08-07 13:50:00Apple, Bulut Oyun Servislerine App Store'da Yer Yok Diyor//oyungezer.com.tr/haber/apple-bulut-oyun-servislerine-app-storeda-yer-yok-diyor/detayEser Güven2020-08-07 13:20:00John Wick 5 De Onaylandı!//oyungezer.com.tr/haber/john-wick-5-de-onaylandi/detayOğuz Erdoğan2020-08-07 12:50:00Ağustos'ta Ne Oynasak?//oyungezer.com.tr/haber/agustosta-ne-oynasak-2020/detayMert Gökhan2020-08-07 12:10:00Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Scholomance Akademisi Kapılarını Açtı//oyungezer.com.tr/haber/hearthstoneun-yeni-genisleme-paketi-scholomance-akademisi-kapilarini-acti/detayEser Güven2020-08-07 11:45:00Marvel's Avengers Kapalı Betası Katılımcıları Tatmin Edemedi//oyungezer.com.tr/haber/marvels-avengers-kapali-beta-katilimcilari-oyunun-gelistirilmesi-gerektigi-gorusunde/detayEngin Vural2020-08-07 11:15:00State of Play – Gösterilen Tüm Videolar//oyungezer.com.tr/haber/state-of-play-tum-videolar/detayEngin Vural2020-08-07 00:45:00Captain Tsubasa: Rise of New Champions’tan 25 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi//oyungezer.com.tr/haber/captain-tsubasa-rise-of-new-championstan-25-dakikalik-oynanis-videosu-paylasildi/detayEngin Vural2020-08-06 17:20:00EA, Tartışmalı İki Gol Sevincini FIFA 21'den Kaldırdı//oyungezer.com.tr/haber/ea-tartismali-iki-gol-sevincini-fifa-21den-kaldirdi/detayEser Güven2020-08-06 16:50:00Microsoft, iOS Cihazlarda xCloud Testlerini Sonlandırdı//oyungezer.com.tr/haber/microsoft-ios-cihazlarda-xcloud-testlerini-sonlandirdi/detayEser Güven2020-08-06 16:20:002020’nin İlk Yarısında Twitter’da En Çok Paylaşılan Oyun Animal Crossing//oyungezer.com.tr/haber/2020nin-ilk-yarisinda-twitterda-en-cok-paylasim-yapilan-oyun-animal-crossing/detayEngin Vural2020-08-06 15:50:00Street Fighter 5'in Son Sezonuna 5 Yeni Karakter Katılıyor//oyungezer.com.tr/haber/street-fighter-5in-son-sezonuna-5-yeni-karakter-katiliyor/detayEser Güven2020-08-06 15:24:00Zynga, Türk Oyun Firması Rollic'i De Satın Alıyor//oyungezer.com.tr/haber/zynga-turk-oyun-firmasi-rollici-de-satin-aliyor/detayEser Güven2020-08-06 15:00:00PlayStation 5, Tüm PlayStation 4 Oyunlarını Çalıştıracak//oyungezer.com.tr/haber/playstation-5-tum-playstation-4-oyunlarini-calistiracak/detayEser Güven2020-08-06 14:30:00